İSTANBUL İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN VERILEN 1380 SAYILI SU ÜRÜNLERİ KANUNU KAPSAMINDAKİ EĞİTİMLER.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı Personellerine Eğitim Verildi

İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri  Şube Müdürlüğümüz tarafından 21 – 25 Eylül 2020 tarihleri arasında İstanbul İl Jandarma Komutanlığı personellerine 1380 sayılı Su Ürünleri Kanunu kapsamında eğitim verilmiştir. 

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı Maslak Kışlasında yapılan bu eğitimim 1. Etabına toplam 246 personel katılmıştır. Eğitim sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. 

Siz konusu eğitim esnasında İl Müdürlüğümüz Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü ile Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü teknik personelleri tarafından da Şube Müdürlüğü mevzuatları kapsamında bilgilendirmeler yapılmıştır.

Eğitim programı kapsamında her katılımcıya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube  Müdürlüğünce 1380 Sayılı Su Ürünleri Kanunu Kapsamında çıkarılan tebliğler hakkındaki broşür ve lifletlet verilmiştir.

Söz konusu eğitimin çalışmalarının 2. Etabı önümüzdeki günlerde yapılacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personeline Su Ürünleri Denetimleri Hakkında Seminer Verildi

İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol görevlileri tarafından 29 Eylül 2020 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanlığı Tarım ve Su Ürünleri Müdürlüğü ve Gürpınar Su Ürünleri Halinde görevli Zabıta personellerine 1380 Sayılı Su  Ürünleri Kanunu Kapsamında yapılacak su ürünlerine yönelik denetimler hakkında seminer verilmiştir.

Toplam 38 Zabıta Personelinin katılımıyla gerçekleşen seminer sonunda katılan tüm Zabıta Personellerine katılım belgesi tanzim edilmiştir.

Seminer esnafında tüm katılımcılara su ürünleri denetimlerine yönelik broşür ve afiş verilmiş olup eğitim çalışmaları devam edilecektir.

Eyüpsultan Belediye Başkanlığı Zabıta Memurlarına “Su Ürünleri Denetimi” Eğitimi Verildi

İl Müdürlüğümüz Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü tarafından, Eyüpsultan Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü ekiplerine “Su Ürünleri Denetimleri” konusunda eğitim verildi. Eyüpsultan Belediye Başkanlığı’nda düzenlenen, görev ve uygulamalar hakkında eğitim ve bilgilendirmenin yapıldığı eğitime 18 zabıta personeli katıldı.

Verilen eğitimler kapsamında tüm katılımcılara sertifika verildi.

Su ürünlerine yönelik 1380 sayılı su ürünleri kanunu kapsamında yapılacak eğitimlere diğer Belediye Başkanlıklarında da devam edilecektir.

Üsküdar Belediye Başkanlığı’nda “Su Ürünleri Denetimi” Eğitimi Verildi

İl Müdürlüğümüz Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü tarafından 27.10.2020 tarihinde Üsküdar Belediye Başkanlığı’nda “Su Ürünleri Denetimleri” konusunda eğitim düzenlenmiştir. 

Üsküdar İlçe Tarım ve Orman Müdürü Dr. Dilruba OKAY’ın katılımı ile gerçekleşen eğitim toplantısında, Üsküdar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol görevlileri ve Üsküdar Belediye Bağkanlığı Zabıta Memurlarlarına 1380 Sayılı Su Ürünleri Kanunu kapsamında eğitim ve bilgilendirme yapılmıştır.

Tüm katılımcılara, katılım sertifikası verilecek olan söz konusu eğitimler diğer Belediye Başkanlıklarında da düzenlenecektir.

isobder

2015 yılında kuruldu

You may also like...