Biz Bize Etkinliği

017-Biz-Bize-Etkinliği-mart

İSOBDER – İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği

 

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığının bilinçli yapılabilmesi için çalışma ve araştırmalar yapmak, çevrenin ve sulak alanların korunması için yapılan araştırmaları desteklemek, özendirmek ve bu konuda gerekli eğitim çalışmaları yapmak, Amatör ve Sportif Balık avcılığını düzenleyen kanun, tebliğ ve yönetmeliklerin çıkarılmasında ilgili kamu kurum ve kuruluşlar nezdinde girişimlerde bulunmak, istenildiğinde bu kurum ve kuruluşlara yardımcı olmak üzere  09.09.2015 tarihinde İstanbul’ da kurulmuştur.

Derneğimiz kurulduğu tarihten itibaren birçok Kamu kuruluşu ve sosyal yardım kuruluşları ile etkinliklerin düzenlenmesinde görev üstlenmiş ve başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

Etkinlik Tarihi:                  20.03.2016

Etkinlik Yeri:                      Cafe Bosphorus, Kuruçeşme Sahil

Etkinlik Başlığı:                 SEVGİ İLE ÖZGÜRLÜĞE OLTA ATALIM” Biz Bize Etkinliği ”

Katılımcılar:                         Altınokta Körler Vakfı

                                                  Beşiktaş Belediyesi

 

Görme engelli arkadaşlarımızın toplum içinde birçok alanda faaliyette bulunabileceğinin farkında lığını sağlamak üzere balık yakalama faaliyetine katılımlarının sağlanması öncesi ” Biz Bize ” etkinliği ile onlarla tanışmak kaynaşmak ve yalnız olmadıklarını hissettirmek amacı ile gerçekleştirildi.

02 Biz Bize Etkinliği mart2016 013-Biz-Bize-Etkinliği-mart 010-Biz-Bize-Etkinliği-mart 08-Biz-Bize-Etkinliği-mart2 06-Biz-Bize-Etkinliği-mart2 021-Biz-Bize-Etkinliği-mart 022-Biz-Bize-Etkinliği-mart

isobder

2015 yılında kuruldu

You may also like...