İsobder Yönetim Kurulu

Mart 2019 Mart 2022 dönemi 3 yıllığına görev yapacak olan Yönetim kuruluna ait isim ve görev dağılımıdır.

Geçmiş Dönemde Katkı veren Yönetim kurulu Üyelerine Teşekkür eder Yeni Yönetime İyi çalışmalar dileriz.

YÖNETİM KURULU ASIL

Erol ÖRKÇÜ (Başkan)

Fuat HÜDAVERDİ (Başkan Yardımcısı)

Tanbay SÜELÖZGEN (Genel Sekreter)

Günay MUTLU (Sayman)

Ömer TABANLI

Özay KARAGÖZ

Sefa ERTUĞRUL

DENETİM KURULU ASIL

Yasin ŞEKER

Dursun Ali BAYRAKTAR

Ali AĞIR

 

 

 

______________________________________________________

28.02.2016-23.03.2019  tarihleri arasında görev yapan  Yönetim Kurulu Üyelerinin isim ve görev dağılımları  ;

YÖNETİM KURULU ASİL YÖNETİM KURULU YEDEK
EROL ÖRKÇÜ (Başkan) MEHMET AKYÜREK
AYHAN TEMİZ (Başkan Yard.) MUSTAFA CİHAN GEL
TANBAY SÜELÖZGEN (Genel Sekreter) HAKAN AĞIR
FUAT HÜDAVERDİ MURAT DEMİREL
ÖMER TABANLI AYDIN ÖZKAN
İSMAİL TONKAL  (Sayman) DURSUNALİ BAYRAKTAR
HAZRET ÖZTÜRK METİN VARDİ
   
DENETİM KURULU ASIL DENETİM KURULU YEDEK
AHMET TEMİZ EROL SEVER
SİNAN ÇINAR ALİHAN KABA
ÖZAY KARAGÖZ SERKAN AYDOĞAN

___________________________________________________

 

09.09.2015-28.02.2015 tarihleri arasında görev yapan Geçici Yönetim Kurulu Üyelerinin isim ve görev dağılımları  ;

Adı ve Soyadı       :                   Görev Unvanı                  :

Erol ÖRKCÜ                                 Yönetim Kurulu Başkanı

Ayhan TEMİZ                              Başkan Yardımcısı

Tanbay SÜELÖZGEN                 Genel Sekreter

İsmail TONKAL                           Sayman Üye

Fuat HÜDAVERDİ                       Yönetim Kurulu Üyesi

Ömer TABANLI                           Yönetim Kurulu Üyesi

Mustafa Cihan GEL                      Yönetim Kurulu Üyesi

———————————————————–

Mehmet Akyürek                         Kurucu Üye

Serkan Aydoğan                           Kurucu Üye

Metin Vardı                                   Kurucu Üye

Hakan AĞIR                                  Kurucu Üye