Notice: Only variables should be passed by reference in /home/u6236988/public_html/wp-content/themes/hueman/option-tree/ot-loader.php on line 98

Notice: Only variables should be passed by reference in /home/u6236988/public_html/wp-content/themes/hueman/option-tree/ot-loader.php on line 326
TARIM ORMAN BAKANLIĞI ARNAVUTKÖY İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET – İSOBDER

TARIM ORMAN BAKANLIĞI ARNAVUTKÖY İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

WhatsApp Image 2020-03-11 at 12.41.17 PM (1)

İSOBDER – İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği Başkanımız Erol ÖRKCÜ ve Başkan Yardımcımız Fuat HÜDAVERDİ, Tarım Orman Bakanlığı Arnavutköy İlçe Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdiler.
Uzun süredir takip ettiğimiz, İstanbul ili iç suları ve denizlerinde yasadışı balıkçılığın engellenmesi için gerçekleştirdikleri başarılı denetimler için Su Ürünleri Müh. Sayın Fatma Gül TONGUÇ ve Su Ürünleri Teknikeri Sayın Orhan KAŞKA ‘ya teşekkür ziyaretinde bulundular. Gerçekleştirilen denetimler ve ileriye dönük planlar hakkında fikir paylaşımında bulundular. Yasadışı balıkçılığın engellenmesi için 0501 174 0 174 nolu Whatsupp şikayet hattından bildirilen şikayetlerin kendilerine çok çabuk ulaştığını, anında müdahele edebildiklerini bu sebeple bildirimlerin bu hat ile yapılmasınının önemini dile getirdiler.
Bu vesile ile kendilerine Destekleri için Tarım Orman Bakanlığı İstanbul İl Müd. Sayın Ahmet Yavuz KARACA Beye, Tarım Orman Bakanlığı İstanbul İl Müd. Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müd. Sayın İrfan SOYSAL Bey’e ve Tarım Orman Bakanlığı Arnavutköy İlçe Müd. Sayın Hayrettin SÜVARİOĞULLARI Bey’e teşekkür ederiz.

isobder

2015 yılında kuruldu

Sevebilirsin...